Jeigu pardavynėjate gyvenamą nekilnojamąjį turtą, priekinis kiemas bus pirmasis dalykas kurį pamatys potencialus pirkėjas. Apart pirmo įvaizdžio, vienas didžiausių automatinės laistymo sistemos tiekėjų pasaulyje – K-Rain, pabrėžia, kad gerai įrengta laistymo sistema gali padidinti viso turto vertę nuo 5.5% iki 12.7%. Kaip laistymo sistema gali pagerinti Jūsų NT:

Dėka automatinės laistymo sistemos, NT turės vešlią ir ryškiai žalią veją, kuri patrauks dėmesį potencialaus pirkėjo;

Tai bus puikus išskirtinis bruožas kurio tikėtina Jūsų konkurentai neturės. Tai suteikia Jums pranašumą, nes automatinės laistymo sistemos sutaupo laiką ir pinigus Jūsų klientui, tad jam Jūsų NT bus patrauklesnis;

Automatinė laistymo sistema pagreitins Jūsų vystomo objekto užbaigtumą – dėl laistomos vejos, jinai užaugs žymiai greičiau, o jeigu esate nusprendę dėti ruloninę veją, jai laistymas yra absoliučiai būtinas, kad teisingai priaugtų prie dirvožemio;

Taip pat, augalų laistymas, tokių kaip tujos, užtikrins sveikus ir žaliuojančius rezultatus. Kad tujos būtų sveikos ir kad jos gerai priaugtų, pirmą mėnesį reikia vidutiniškai 2L vandens kiekvieną dieną vienai tujai. Po pirmo mėnesio, tujos reikalauja kelių litrų kas dvi-tris dienas priklausomai nuo lauko temperatūros. Šitą darbą labai palengvina automatinės sistemos įvedimas į augalų rūpinimasį.

 

Kodėl pasirinkti Manoveja.lt kaip automatinės laistymo sistemos montuotojus – mes turime sukaupę patirtį tiek su individualių namų laistymu, tiek su vystomų projektų laistymu. Mūsų pagrindinis dėmesys dirbant su NT vystytojais yra galimybė prisitaikyti. Puikiai žinome, kad vienu metu dirba kelios brigados ir svarbu, kad terminai nesikryžiuotų. Mes telpame į nustatytus terminus ir esame ne kartą už tai pagirti. Taip pat, sugebame prisitaikyti, jeigu kitų specialybių darbininkai vėluoja su savo darbais, arba įvyksta klaida ir ją reikia kuo skubiau ištaisyti.

Prieš darbų pradžią suteikiame išsamią konsultaciją kurios metu yra duodami patarimai ką reikia pasiruošti norint įdiegti automatinę laistymo sistemą (debetas, slėgis, elektros išvadai, reikalingos gofros ir t.t.).

Taip pat, galime ir padėti su santechniniais klausimai kas susija su automatiniu laistymo.

Mes naudojame tik laiko patikrintas ir sertifikatus turinčias medžiagas iš mūsų tiekėjų Maidina. Taip pat duodame dviejų metų garantiją visoms medžiagomis, ir skatiname vystytojus perduoti pirkėjo kontaktus dėl betkokių tolimesnių klausimų ar rūpesčių – kad būtų kuo mažiau galvos skausmo vystytojams pardavus turtą.

Nors ir kokį NT projektą vystote – mes galime padėti. Esame deję laistymo sistema ir daugiaaukščių kiemuose, ir kotedžuose, bei montavę automatinį laistymą ant stogo.